Мобілізація працівників театру – драмтеатр в Чернігові закрили

Забрали майже всіх чоловіків: Чернігівський драмтеатр припинив роботу

© wikipedia.org Драмтеатр не отримав статусу важливого підприємства для регіону.

З Чернігівського драмтеатру, який не отримав права на бронювання, мобілізували сімох акторів, двох звукооператорів, монтувальника та музиканта-скрипаля. Через це театр вимушений призупинити роботу на невизначений термін.

Як пояснив художній керівник театру та Заслужений артист України Андрій Бакіров, до театру надійшов лист від ТЦК та СП направити своїх працівників на уточнення даних. В розпорядженні йшлося про 34 осіб,  в результаті шість-сім людей відправили на дообстеження, а решту вже відправили на навчання.

За його словами, в списках був заслужений артист Кукавєров, якому виповнюється 56 років та навіть 59-літній водій.

“Наш театр, не зрозуміло на який час, але буде закритим. Ми практично нічого не можемо робити. Тільки працювати над чимось новим. Зараз всі в такому шоковому стані. Забрали практично всіх чоловіків. Залишилися ті, які мають з певних причин бронь, також молодий актор, якому 24 роки, хтось навчається, і пенсіонери”, – розповів художній керівник  в коментарі “Суспільному”.

Раніше Мінкульт надав телеканалам, які беруть участь в телемарафоні «Єдині новини», статус критично важливих для функціонування економіки. Такий же статус отримала низка й інших установ та організацій у сфері видання та медіа, а також театри, циркові та інші установи.

Докладніше про нові умови бронювання працівників читайте в статті Олександра Камши “Зміни в порядку бронювання від мобілізації: що пропонується”.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *