Понад половина картин Медведчука під з молотка – що буде з рештою

Картини з колекції Медведчука підуть з аукціону, але не всі

© Служба безпеки України Частина колекції має історичну та культурну цінність, тож її передадуть музею.

112 картин з колекції колишнього депутата від забороненої “ОПЗЖ”, кума президента Росії Владіміра Путіна Віктора Медведчука, визнано такими, що мають історичну та культурну цінність, повідомляє  Агентство з розшуку та менеджменту активів (АРМА)

Відповідний висновок Агентство отримало від експертів-мистецтвознавців. Майже всі картини – твори відомих українських митців XX століття. 

Загалом експерти Національного художнього музею України оглянули 285 картин, які зберігалися з 2022 року. 

Вже під час наступного засідання конкурсної Комісії буде вирішено питання щодо призупинення процедури продажу цих картин та передачі їх до Національного музею України для збереження. 

Натомість твори, які не мають культурної та історичної цінності, будуть реалізовані через електронний майданчик “Прозорро.Продажі”. Кошти від реалізації підуть в бюджет України. 

Згадані картини належали обвинуваченому в державній зраді  ВІктору Медведчку і були арештовані в рамках кримінального провадження. Рішенням суду їх було передано на реалізацію в АРМА. 19 квітня АРМА оголосила про початок їх реалізації. 

До огляду картин було залучено експертів для проведення мистецтвознавчої експертизи з метою збереження культурної спадщини України.

Минулого тижня яхта  Віктора Медведчука “Royal Romance” перейшла під прапор України та набула статусу українського судна.

На початку квітня АРМА ухвалило рішення про продаж  дороговартісного автомобіля Maybach та 20 колекційних наручних годинників Віктора Медведчука. 

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *