Втрачена картина Клімта – на аукціон виставили роботу художника Портрет фройляйн Лізер – фото

Картину Клімта, що вважалася втраченою, виставили на аукціон

Портрет вважався загубленим протягом 100 років © Im Kinsky Полотно знайшли у Відні, його вважали загубленим упродовж 100 років.

Аукціонний дім im Kinsky заявив, що виставив на торги картину «Портрет фройляйн Лізер» (Portrait of Fräulein Lieser), написану Гутсавом Клімтом. Як зазначили в аукціонному домі, картина вважалася загубленою. Протягом десятиліть вона зберігалася у колекції невідомого австрійського приватного колекціонера.

Представники аукціонного дому також назвали “сенсацією” виявлення полотна Клімта, “одного з найкрасивіших в останньому періоді його творчості”.

Клімт почав писати портрет у травні 1917 року, він зображує молоду жінку, на плечі якої накинуть халат із квітами. Художник помер у лютому 1918 року, не встигнувши нанести кілька фінальних штрихів на портрет, що залишився у його студії. Після смерті Клімта портрет передали сім’ї, яка його замовила.

Єдина відома фотографія картини зберігається у архіві Австрійської національної бібліотеки. Ймовірно, знімок було зроблено у 1925 році на виставці Клімта у Відні. У інвентарній картці негативу є позначка: «1925 рік, у володінні пані Лізер, IV, Аргентинірштрассе, 20». Точна доля картини після 1925 незрозуміла.

Відомо, що картину купили у 1960-х роках, а до нинішнього власника вона перейшла через три послідовні наслідування.

Im Kinsky

Im Kinsky

Аукціонний дім оцінює вартість картини у 30-50 мільйонів євро. Торги відбудуться 24 квітня.

Нагадаємо, минулого року картина Клімта пішла з молотка за 85,3 мільйона фунтів стерлінгів (108,4 мільйона доларів), що зробило її найціннішим витвором мистецтва, який колись був проданий на аукціоні в Європі. “Даму з віялом” (Dame mit Fächer) продано гонконзькому колекціонеру,

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *