Німецьке видавництво припиняє продаж книг про путіна після інформації, що автор отримував гроші із москви

КИЇВ. 15 листопада. УНН. Німецьке видавництво оголосило, що припинить продавати книгу про російського президента Володимира Путіна від відомого журналіста Губерта Зайпеля після того, як у ЗМІ з’явились викривальні статті про те, що він нібито отримав щонайменше 600 тисяч євро в офшорних платежах, пов’язаних з російськими джерелами. Про це пише АР, передає УНН.

Деталі

Зокрема видавець Hoffmann und Campe заявив у своїй заяві, що більше не буде продавати дві науково-популярні книги про Путіна авторства Зайпеля після повідомлень німецького журналу Der Spiegel і громадського німецького телебачення ZDF.

У журналістських матеріалах йщлося про те, що Зайпель приймав гроші, опосередковано пов’язані з російським олігархом, який перебуває під санкціями, щоб опублікувати Путіна в вигідному світлі в опублікованих книгах.

Німецьке громадське телебачення NDR, яке в 2012 році зняло документальний фільм із Зайпелем про Путіна та транслювало його інтерв’ю з російським президентом у минулому, також заявило, що розглядає судовий позов проти репортера.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: путін хоче, щоб світ забув про Україну, але цього не буде – Штайнмаєр

Доповнення 

ЗЙдеться про дві книги: «Влада Путіна» 2021 року та «Путін. Внутрішні види влади» 2015 року, повідомили у видавництві.

Der Spiegel і ZDF повідомили, що, зіткнувшись із заявами, Зайпель заперечив, що коли-небудь отримував гроші від третіх сторін за фільми чи телеінтерв’ю.

Водночас, як повідомляє Spiegel, він нібито визнав підтримку щодо книжкових проектів.

У заяві німецького телебачення NDR йдеться, що «журналіст зізнався NDR, що отримав гроші від Олексія Мордашова за двома «спонсорськими контрактами» в 2013 і 2018 роках і пояснив, що це було для двох книжкових проектів».

Мордашов, який, як вважають, має тісні зв’язки з Путіним, є одним із багатьох російських олігархів, проти яких Сполучені Штати, Велика Британія та Європейський Союз ввели санкції після вторгнення Росії в Україну в лютому 2022 року.

Источник: www.unn.com.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *