Чи можна бути в безпеці в інтернеті – всі, хто виходить онлайн, вразливі – експерт

Усі, хто користується інтернетом, вразливі – експерт

Всі, хто виходить онлайн, наражаються на небезпеку © freepik/freepik Деякі групи вразливі більше за інших, але всі знаходяться у небезпеці.

У Давосі продовжуються панельні дискусії у рамках Всесвітнього економічного форуму. Багато хто з них присвячені розвитку сучасних технологій, а також необхідності захисту даних і прав користувачів.

В рамках однієї з них, Protecting the Vulnerable Online, обговорили можливі шляхи захисту вразливих груп у мережі.

Як заявив Моріс Леві, голова наглядової ради Publicis Groupe, кожен, хто користується інтернетом, уразливий.

«Немає певної групи, яка вразлива. Так, є ті, які більш вразливі, але вразливі всі. Як тільки виходите онлайн, ви відразу опиняєтеся в зоні ризику. Можливо, ризику здирництва, або від хакерів чи чогось ще. Це може бути ризик для дітей. Ми бачимо, як багато агресії, домагань, фейкових новин, які можуть мати справді жахливі наслідки. І це все справедливо для середньої людини. Як тільки ви опиняєтеся в мережі, це набагато складніше, ніж перейти вулицю в Нью-Йорку або Парижі в найбільш пікові години. Ви можете стати жертвою будь-якої миті. Це мають розуміти всі», – заявив він.

Леві також зазначив, що деякі платформи йдуть шляхом все більшої модерації контенту з боку алгоритмів та штучного інтелекту. Але інтернет – це територія, яку неймовірно важко контролювати.

Раніше в Давосі експертка із захисту прав людини та викладачка Гарвардського університету Брітан Хеллер заявила про те, що на даний момент люди не повністю розуміють, який масив даних передають, стикаючись із технологіями доповненої реальності.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *