Компанія Apple випустила нові операційні системи – OS 17.3 iPadOS 17.3 мають захист від викрадення

Компанія Apple випустила iOS 17.3, iPadOS 17.3 із захистом від викрадення пристроїв і не тільки

Компанія Apple випустила нові iOS 17.3 та iPadOS 17.3 для користувачів. Серед основних змін – поява функції захисту від викрадення пристроїв, пише Appleinsider.

Третім основним оновленням iOS 17 і iPadOS 17 після iOS 17.2 та iPadOS 17.2, які представили 11 грудня, Apple зробила iOS 17.3 і iPadOS 17.3 доступними для завантаження на iPhone та iPad.

У бета-версії iOS було відносно небагато змін, але, окрім повернення спільних плейлистів для Apple Music, головним нововведенням стала функція захисту від викрадених пристроїв. Вона отримала назву Stolen Device Protection.

Захист від викрадених пристроїв – це функція, покликана допомогти захистити дані користувача, якщо у нього забирають і iPhone та пароль, або розблокований iPhone. Функцію додаткової безпеки для редагування важливої інформації можна буде реалізовувати за межами надійних місць, наприклад, вдома або на роботі, запобігаючи при цьому зміні ідентифікатора Apple ID або налаштувань пристрою.

iOS та iPadOS 17.3 мають номер збірки 21D50. Це замінює попередні збірки, 21C66 для iOS 17.2.1 та 21C62 для iPadOS 17.2.

Крім iOS 17.3, компанія випустила версії iOS і iPadOS 15.8.1, а також iOS і iPadOS 16.7.5.

Щоб оновити пристрої до iOS 17.3 вручну, користувачі повинні відкрити «Налаштування», потім вибрати «Загальні», а потім «Оновлення програмного забезпечення». Якщо оновлення доступне для пристрою, торкніться його і дотримуйтесь інструкцій на екрані, щоб встановити його.

Нагадаємо, iPhone від Apple витіснив пристрої Samsung і став найбільш продаваним смартфоном у світі 2023 року. Це стало першим випадком, коли південнокорейська компанія втратила першість з 2010 року.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *