Пол Александер помер – померла людина в залізній легені – що про нього відомо

легені»” title=”Померла знаменита «людина в залізній легені»” />

Пол Александер помер у віці 78 років © GoFundMe Чоловік понад 70 років провів у барокамері.

Чоловік, який переніс поліомієліт у дитинстві і відомий як «людина в залізній легені», помер у віці 78 років. Про смерть Пола Александера повідомили члени його родини, повідомляє Science Alert.

Александер перехворів на поліомієліт у шість років, в результаті він залишився паралізованим нижче шиї. Більшість часу він залежав від залізного респіратора, який допомагав йому дихати.

Хоча Александер був обмежений цим залізним циліндром, він зміг досягти успіхів у навчанні, здобути юридичну освіту. Він успішно працював юристом та написав книгу.

Незадовго до смерті Александера в його обліковому записі в TikTok з’явилася інформація, що його терміново доставили до відділення невідкладної допомоги після зараження COVID-19.

Залізні легені – це герметичні камери з насосами. Підвищення та зниження тиску всередині камери змушує легені пацієнта працювати. Камери винайшли у 1920-х роках, їх використання припинилося після винаходу Джонасом Солком вакцини проти поліомієліту, яка стала широко доступною у 1955 році та допомогла залишити це захворювання.

Алексендер є офіційним рекордсменом Книги рекордів Гінеса за часом, проведеним усередині «залізної легені». Згідно з його записом у Книзі, на деякий час чоловік зміг покинути камеру, коли навчився «жабенячого дихання» за допомогою фізіотерапевта. Зрештою, він повертався в «залізну легеню» лише на час сну.

Будучи практикуючим юристом, він міг представляти інтереси клієнтів у суді, користуючись спеціальним візком, який утримував його паралізоване тіло у вертикальному положенні.

Останньою відомою «людиною в залізній легені» є Марта Ліллард зі штату Оклахома, їй 75 років.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *