Ракета Starship – запуск відбувається у США 14 березня – відео трансляція

SpaceX знову запустила свою гігантську ракету Starship: втретє після двох невдач – відео

SpaceX 14 березня втретє запустив свою гігантську ракету Starship. © twitter.com/SpaceX Планується, що ця ракета доставить американців на Місяць у 2026 році. NASA зобов’язалося інвестувати у Starship до 4 мільярдів доларів.

Американська компанія SpaceX запустила на орбіту Starship – найпотужнішу ракету-носій з коли-небудь створених – після того, як федеральні регулюючі органи схвалили плани на третій випробувальний політ після двох невдалих, повідомляється на сайті компанії.

Відео запуску Starship:

Вся пряма трансляція запуску Starship:

Дві попередні спроби вивести масивний апарат Starship на орбіту в 2023 році закінчилися вибухами: космічний корабель і розгінний блок спалахнули, не долетівши до намічених місць посадки.

SpaceX спокійно ставиться до таких казусів на ранніх етапах розробки космічних апаратів, стверджуючи, що невдачі допомагають компанії швидко вносити зміни в конструкцію, які призводять до кращих результатів, зазначає CNN.

Космічний корабель Starship обраний агентством NASA для висадки астронавтів, яких відправлять із США на Місяць, уперше за більш ніж 50 років – у рамках програми Artemis. Космічне агентство конкурує з Китаєм, прагнучи першим створити постійний місячний форпост та створити прецедент для поселень у далекому космосі.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *