В Україні намагаються розвивати сучасну телекомунікаційну технологію ,яку запроваджують в Європі

В Україні тестують 5G у Києві і Івано-Франківську

© hello_world_2022/pixabay.com Є наміри незабаром масштабувати технологію на територію всієї України

В Україні у тестовому режимі почали використовувати 5G-зв’язок, поки що у двох українських локаціях. “Інноваційний центр Промприлад в Івано-Франківську, офіс Vodafone у Києві, а також офіс Nokia в Гельсінкі зідзвонились за допомогою 5G і перевірили якість звʼязку. Все працює”, – повідомив очільник Міністерства цифрової трансформації України Михайло Федоров.

За інформацією очільника міністерства такий зв’язок працює вже у 90 країнах світу,  а Європейський союз планує покрити 5G  до 2025 року всі міста і основні автомобільні та інші шляхи в межах Європи.

Як зазначає в публікації Михайло Федоров застосування такого зв’язку – це важливий крок до впровадження інноваційної технології яку можна буде дуже скоро масштабувати у межах всієї України.

У чому перевага 5G – зв’язку?

Для того, щоб користуватися телекомунікаційними мережами п’ятого покоління, необхідно застосувати смартфон або інший комунікатор який підтримує згадану технологію. Більшість сучасних смартфонів модемів підтримують можливість застосування 5G зв’язку.

Основна перевага таких систем полягає в тому, що вони можуть використовувати для передачі і прийому даних значно більший ресурс можуть застосовуватися як елемент зв’язку між системами штучного інтелекту або для ефективної передачі значної кількості інформації в мультимедіа та професійних і побутових інформаційних системах.

Як повідомлялось раніше, один з операторів мобільного зв’язку в Україні отримав дозвіл на початок тестування технологічного обладнання для організації 5G – зв’язку. Відповідне рішення ухвалив регулятор – Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах електронних комунікацій, радіочастотного спектра та надання послуг поштового зв’язку. Відповідний запит був задоволений для компанії Kyivstar.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *