Американські військові інструктори поки не повернуться до України – генерал Браун

Американські військові інструктори поки не повернуться до України – генерал Браун 20.05.2024 21:23 Укрінформ Штати відкриті до відновлення тренувань українських військових на території України, але лише після завершення війни.

Як повідомляє кореспондент Укрінформу, про це заявив голова Об’єднаного комітету начальників штабів США генерал Чарльз Браун після завершення зустрічі Контактної групи з питань оборони України “Рамштайн“.

"Коли конфлікт припиниться й ситуація покращиться, ми, вірогідно, зможемо повернути інструкторів, але наразі планів повернення їх до України немає”, – сказав Браун.

Як відомо, американські військові протягом кількох років проводили тренування українських військовослужбовців на території України. Після початку повномасштабного російського вторгнення тренування продовжилися на території інших країн НАТО.

Як повідомлялося, у понеділок пройшла 22-а зустріч Контактної групи з питань оборони України у форматі онлайн-засідання. Міністр оборони США заявив, що зараз настав момент виклику, коли Путін розпочав черговий наступ на сході України та продовжує інтенсивні бомбардування українських міст.

Фото: USAF photo by Andy Morataya

США Військові навчання Зустріч Рамштайн

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *