Британія хоче отримати від ФРН Taurus, а натомість передати Україні Storm Shadow – ЗМІ

Британія хоче отримати від ФРН Taurus, а натомість передати Україні Storm Shadow – ЗМІ 24.01.2024 22:21 Укрінформ Велика Британія запропонувала Німеччині вихід із глухого кута в питанні, пов'язаному з постачанням Україні крилатих ракет Taurus. 

Про це пише німецьке видання Handelsblatt, передає Укрінформ.

Як зазначається, суть пропозиції така. ФРН могла б експортувати Taurus до Великої Британії. Натомість Лондон передав би Києву крилаті ракети Storm Shadow, повідомляє видання з посиланням на дипломатів і урядовців. Ця пропозиція була передана вже кілька тижнів тому, однак у відомстві Шольца її не коментують.

Утім, зауважує видання, Україна все одно не отримає німецьких крилатих ракет Taurus, про що просить місяцями. Зокрема, голова комітету з питань оборони Бундестагу Марі-Агнес Штрак-Ціммерманн зазначила, що обмін не мав би сенсу, адже Storm Shadow не є рівноцінною заміною.

Тим часом Україна продовжує переговори з ФРН про можливе постачання Taurus, сказав напередодні міністр закордонних справ Дмитро Кулеба в інтерв'ю Bild. Він запевнив, що ця система Україні потрібна не для нападу на Москву, а для знищення російської військової інфраструктури на окупованій Росією території.

Британія Німеччина Ракета Україна Storm Shadow TAURUS

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *