Британці мають бути готові служити в армії у разі війни з Росією – Генштаб

Британці мають бути готові служити в армії у разі війни з Росією – Генштаб 24.01.2024 15:19 Укрінформ Начальник Генерального штабу Збройних сил Великої Британії Патрік Сандерс заявив, що британці мають підготуватися до того, що у разі війни з РФ їм доведеться служити у війську.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Politico.

"Люди у Британії мають бути готові служити в армії у разі війни з Росією, попередив очільник британської армії", – йдеться у повідомленні.

Генерал Сандерс, виступаючи сьогодні на Міжнародній виставці бронетехніки у Лондоні, закликав британську владу «мобілізувати націю» для підготовки до війни з Росією.

Хоча він не підтримує військового призову, Сандерс наголосив на необхідності «зрушення» у свідомості британської громадськості, щоб бути морально готовими до військового конфлікту з РФ.

Зазначається, що промова Сандерса перегукується з подібними закликами інших західних воєначальників і високопосадовців, які попереджають про ризик великої війни між Москвою і НАТО.

Так, міністр оборони Німеччини Борис Пісторіус припускає, що РФ може напасти на когось з членів НАТО через 5-8 років.

Нідерландський адмірал Роб Бауер закликав до трансформації боєздатності НАТО в епоху непередбачуваності, у якій може трапитись "будь-що".

Як повідомлялося, 12 січня Президент України Володимир Зеленський та Прем’єр-міністр Великої Британії Ріші Сунак підписали угоду про співробітництво у галузі безпеки.

Фото: Getty Images

Британія Генштаб Сандерс Війна з Росією

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *