Британська розвідка: Росіяни малюють на бетоні авіабаз винищувачі, аби приховати свої літаки

Британська розвідка: Росіяни малюють на бетоні авіабаз винищувачі, аби приховати свої літаки 02.04.2024 13:59 Укрінформ На тлі успішних українських ударів по військових об'єктах Москва змушена застосовувати методи маскування та обману, намагаючись приховати свої літаки, а на аеродромах малюють фальшиві силуети винищувачів.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє британське Міноборони у соцмережі X.

Як зазначається, на аеродромі Кіровське в тимчасово окупованому Криму на бетоні намальовано фальшиві російські винищувачі. Подібні картини також спостерігалися щонайменше ще на дванадцяти російських авіабазах, демонструючи ступінь стурбованості в РФ майбутніми українськими ударами та її здатністю їх відбивати.

Проте, за даними британської розвідки, російські гелікоптери, як і раніше, регулярно приземляються на намальовані фальшиві силуети винищувачів, таким чином, повністю зриваючи спробу обману.

"Це також розкриває справжній бойовий порядок або чисельність літаків на цих авіабазах, які РФ, ймовірно, намагається приховати від розвідувальної картини України", – зазначають у звіті Міноборони Великої Британії.

Як повідомлялося у попередньому звіті британської розвідки, попри спроби Росії зменшити свої втрати, Україна продовжує демонструвати успіх в обмеженні боєздатності Чорноморського флоту РФ у регіоні.

Літак Розвідка Війна Винищувач Аеродром Війна з Росією

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *