Буданов прогнозує повну домінацію безекіпажних морських суден над бойовими кораблями

Буданов прогнозує повну домінацію безекіпажних морських суден над бойовими кораблями 25.05.2024 14:34 Укрінформ Начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирило Буданов під час форуму United24, що відбувся у Києві, заявив, що з розвитком технологій безекіпажні морські судна зможуть повністю домінувати над бойовими кораблями.

Про це повідомляє ГУР у Фейсбуці, передає Укрінформ.

«З часом ми побачимо, мабуть, повну домінацію безекіпажних морських суден над звичними бойовими кораблями. Як мінімум, у закритих акваторіях або напівзакритих, як Чорне море, Середземне море тощо. Це – точно шлях розвитку», – розповів Буданов.

Найголовніше, за його словами, що ця техніка працює і дає результат. «Третина знищеного бойового потенціалу чорноморського флоту РФ – це максимально пристойний показник», – сказав очільник української розвідки.

За його словами, роботизовані морські платформи нині вдосконалюються: йдеться, зокрема, про встановлення на них систем для ураження невеликих надводних та повітряних цілей, а також – нанесення ударів по узбережжях.

Керівник ГУР висловив вдячність усім учасникам благодійної ініціативи United24 за допомогу і підтримку розвитку новітніх типів озброєнь.

Як повідомлялося, оператори спецпідрозділу ГУР МО України «Group 13» за допомогою ударних морських дронів Magura V5 знищили розвідувальний корабель «Іван Хурс», десантні судна «Акула» та «Серна», ракетний корабель «Івановець», великий десантний корабель «Цезар Куніков» та патрульний корабель «Сергій Котов» ЧФ РФ.

Розвідка Чорне море Корабель Буданов

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *