До 12 років ув’язнення засудили військового РФ, який захопив дитину у заручники на Чернігівщині

До 12 років ув’язнення засудили військового РФ, який захопив дитину у заручники на Чернігівщині 08.12.2023 05:58 Укрінформ До 12 років позбавлення волі засудили російського військового, який захопив дитину у заручники під час тимчасового захоплення території Чернігівської області.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Офіс генерального прокурора.

За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури в порядку спеціального судового розгляду російського військовослужбовця визнано винним у порушенні законів і звичаїв війни, за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 438 Кримінального кодексу України).

Вироком Чернігівського райсуду області його засудили до 12 років позбавлення волі.

Розслідуванням встановлено, що 19 березня 2022 року російські військові викрали 15-річного хлопця в одному з сіл Чернігівського району. Вони протиправно утримували його упродовж чотирьох днів, щоб змусити матір – військовослужбовицю Збройних сил України – надати відомості про місця дислокації українських військових підрозділів.

«Представники держави-агресора здійснювали психологічний тиск на жінку. Систематично дзвонили їй та надсилали повідомлення з погрозами вчинити фізичне насильство стосовно сина. Крім того, примушували його записувати голосові повідомлення, які далі відправлялися матері», – ідеться в повідомленні.

Неповнолітній утримувався в неналежних санітарних умовах у гаражних та підсобних приміщеннях, позбавлений можливості зв’язатися з рідними.

Захоплення та утримання дитини як заручника прямо заборонено міжнародним гуманітарним правом.

Як повідомляв Укрінформ, у вересні суд призначив 12 років позбавлення волі командиру одного з підрозділів Збройних сил Російської Федерації за порушення законів і звичаїв війни під час тимчасового захоплення Чернігівської області.

Діти Суд Заручники Війна з Росією

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *