Кабмін виділяє на оборонні рубежі додаткові ₴3,88 мільярда

Кабмін виділяє на оборонні рубежі додаткові ₴3,88 мільярда 12.04.2024 12:48 Укрінформ Кабінет Міністрів виділяє додаткові 3,88 млрд гривень на подальше будівництво оборонних рубежів.

Про це Прем'єр-міністр Денис Шмигаль повідомив у Телеграмі, передає Укрінформ.

Зокрема, 1,7 млрд грн призначені для Харківської області, 1,5 млрд грн – для Сумської.

Додатковий ресурс також отримають Донецька, Херсонська й Миколаївська області.

Шмигаль зауважив, що від початку року уряд виділив на будівництво й облаштування фортифікацій загалом уже майже 30 млрд гривень.

«Бачимо результати. Роботи йдуть 24/7», – зазначив він.

Як повідомили у Міністерстві економіки, з початку 2024 року на будівництво фортифікацій уряд виділив з резервного фонду державного бюджету близько 29,4 млрд грн.

«3,8 млрд гривень, виділені сьогодні, дозволять додатково профінансувати спорудження фортифікацій на важливих напрямках. Є чіткий план, для виконання якого залучені всі необхідні ресурси, в тому числі ресурси тилових регіонів», – сказала перший віцепрем’єр-міністр України – міністр економіки України Юлія Свириденко.

Вона наголосила, що уряд оперативно реагує на запити Міноборони щодо потреб у поточному фінансуванні робіт. Лише з початку цього року, з урахуванням нинішнього рішення, на будівництво фортифікацій Кабмін із резервного фонду держбюджету виділив близько 29,4 млрд грн.

Як повідомляв Укрінформ, на деяких «гарячих» напрямках роботи з будівництва фортифікаційних споруд та укріплень завершені на 92-98%.

Кабмін Війна Війна з Росією Фортифікаційні споруди

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *