Кулеба вважає, що Україна зможе цьогоріч забезпечити контроль за своїм небом

Кулеба вважає, що Україна зможе цьогоріч забезпечити контроль за своїм небом 27.01.2024 13:54 Укрінформ Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба вважає цілком реалістичним забезпечення в цьому році контролю над українським небом у разі отримання у достатній кількості літаків F-16, дронів відповідного класу, засобів РЕБ та ракет.

Про це глава української дипломатії заявив на спільній з міністром закордонних справ Литви Габріелюсом Ландсбергісом пресконференції у Києві, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Все реалістично, і цього навчила нас війна. Якщо ми отримаємо F-16, якщо у нас будуть власні бойові та розвідувальні дрони – саме в цьому є важливість нашого співробітництва з Литвою, якщо у нас будуть засоби РЕБ та ракети, ми будемо контролювати наше небо. Це все досяжно», – сказав Кулеба.

Він додав, що всі ці рішення наразі реалізовуються, і «нічого безпрецедентного тут немає, нам просто необхідно отримати всі ці елементи у достатній кількості і в належний час».

«Саме над цим ми працюємо, і саме тому Європейський фонд миру є дуже важливим, він створить додаткові можливості та засоби для забезпечення цих елементів для України», – акцентував очільник МЗС.

Як повідомляв Укрінформ, міністр закордонних справ Дмитро Кулеба у виступі на Всесвітньому економічному форумі в Давосі заявив, що пріоритетом Києва на 2024 рік є отримання контролю над небом України.

Дмитро Кулеба Литва МЗС Україна Дрон F-16

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *