На закупівлю боєприпасів для України потрібно більше грошей – глава МЗС Чехії

На закупівлю боєприпасів для України потрібно більше грошей – глава МЗС Чехії 03.04.2024 15:17 Укрінформ Партнери потребують більше грошей на закупівлю боєприпасів для України.

Про це заявив міністр закордонних справ Чеської Республіки Ян Ліпавський перед початком зустрічі голів МЗС держав НАТО в Брюсселі 3 квітня, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Ми потребуємо більше грошей на ці боєприпаси», – наголосив Ліпавський.

За його словами, Україна потребує більше боєприпасів, адже Росія досі має можливість виробляти набагато більше, ніж Україна може дозволити собі використати на фронті. Чеська ініціатива спрямована саме на те, щоб покращити ситуацію.

Ліпавський зауважив, що під час цієї зустрічі переконуватиме колег, тих, хто ще до цього не долучився, долучитися і зробити свій внесок.

Він не розкрив точну кількість боєприпасів, які вже закуплені, зауваживши, що «набагато більше може бути зроблено».

Щодо ініціативи генерального секретаря Альянсу спрямувати на допомогу Україні 100 млрд євро протягом 5 років, Ліпавський не відповів прямо, зауваживши, що питання потребує вивчення і додав, що добре мати ширше бачення.

«Ми маємо побачити цей план і обговорити його, в тому числі між собою», – сказав глава МЗС Чехії.

Ліпавський також говоритиме з колегами про специфічні заходи, яких Чехія застосовує проти російського впливу.

Минулого тижня чеські спецслужби викрили фінансовану з Росії Віктором Медведчуком мережу, яка була спрямована на підрив демократії в ЄС, зокрема, напередодні виборів у Європарламент.

Як повідомлялось, до ініціативи чеського уряду та президента закупити для України 800 тисяч боєприпасів за європейські гроші в країнах поза межами ЄС долучилися вже 18 держав. Днями Ліпавський зауважив, що кількість боєприпасів може виявитися більшою.

Прага завдяки своїм зв’язкам шукає боєприпаси та домовляється про логістику.

Чехія МЗС Україна Боєприпаси

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *