Навчання українських пілотів на F-16 у США та Данії на завершальному етапі – Євлаш

Навчання українських пілотів на F-16 у США та Данії на завершальному етапі – Євлаш 11.04.2024 13:36 Укрінформ Навчання українських пілотів на винищувачах F-16 перебуває вже на завершальній стадії.

Про це повідомив на брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ речник Повітряних сил ЗСУ Ілля Євлаш.

«Наразі у нас проходять навчання одразу декілька груп, декілька підготовчих етапів – на завершальних етапах, зокрема пілоти, що проходять підготовку в Данії та США», – сказав речник.

Він уточнив, що наші пілоти вже тренуються відточувати свою майстерність на завданнях, які будуть поставлені перед ними в Україні. «Відпрацьовують удари по малорозмірних цілях, в тому числі таких, як «Шахеди», і таких, як крилаті та керовані авіаційні ракети тощо», – уточнив Євлаш.

Він зауважив, що про терміни поставок в Україну F-16 не слід говорити: «Наші партнери не багатослівні. Все, що стосується F-16, проводиться за зачиненими дверима. І про терміни ми не говоримо». «Певна стратегічна невизначеність дає нам момент для раптовості та несподіваного удару», – наголосив Євлаш.

Як повідомляв Укрінформ, міністерка оборони Нідерландів Кайса Оллонгрен заявила, що Нідерланди збираються передати Україні загалом 24 винищувачі F-16.

Військові навчання Винищувач F-16 Ілля Євлаш

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *