Оснащений «Градом» дрон Sea Baby може працювати як по морських, так і по наземних цілях – Малюк

Оснащений «Градом» дрон Sea Baby може працювати як по морських, так і по наземних цілях – Малюк 25.05.2024 16:47 Укрінформ Оснащений реактивною системою залпового вогню «Град» морський дрон Sea Baby використовується для ураження наземних площинних цілей в прибережній зоні, а також для безпосереднього вогневого контакту в морі.

Про це голова СБУ Василь Малюк розповів у ефірі телемарафону «Єдині новини», передає кореспондент Укрінформу.

«Ми адаптували реактивні системи залпового вогню «Град», які вже використовуються. Перший пуск був ще 20 грудня минулого року, а декілька днів тому росіяни оприлюднили відео уже свого розвідувального БПЛА, тож це вже не є великою таємницею, і ми дозволили собі його показати. Він використовується для ураження наземних площинних цілей у прибережній зоні, а також для безпосереднього вогневого контакту в морі», – зазначив Малюк.

За словами голови СБУ, «Град» – це не єдине ноу-хау, яке СБУ використовує на цьому морському дроні.

«Там є багато інших різновидів озброєння, які дрон несе на собі як багатоцільова платформа, але про це розповідати не будемо, щоб не допомагати нашим ворогам», – сказав він.

Малюк також додав, що хоча російські кораблі-ракетоносці нині переховують у порту Новоросійська, але дрони СБУ їх і там дістають, як це було з великим десантним кораблем «Оленегорський горняк» влітку минулого року.

Як повідомлялося, загалом дрони СБУ уразили 11 російських кораблів, а також Кримський міст.

Фото: СБУ

СБУ Дрон Василь Малюк Єдині новини Sea Baby

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *