Пентагон – про удари по російських НПЗ: Ми не забезпечуємо Україну такими можливостями

Пентагон – про удари по російських НПЗ: Ми не забезпечуємо Україну такими можливостями 04.04.2024 22:55 Укрінформ Сполучені Штати не забезпечують Україну можливостями для ударів поза своєю територією, зосереджуючись на тому, щоб ЗСУ мали все необхідне для оборони та захисту власної країни.

Так прокоментував запитання про позицію США щодо ударів України по російських нафтопереробних заводах речник Пентагону генерал Патрік Райдер, передає власний кореспондент Укрінформу.

«Допомога, яку ми надаємо Україні, призначена для того, щоб вона могла захистити та повернути свою суверенну територію. Ми не надаємо жодної допомоги для використання поза цими межами», – сказав офіційний представник оборонного відомства США.

Аби отримати коментарі щодо операцій ЗСУ, він порадив звертатися до української сторони.

«Звісно, наша увага зосереджена на тому, щоб вони могли захистити себе», – додав Райдер.

У відповідь на запитання, чи порушували цю тему США у розмовах з українською стороною, представник Пентагону зауважив: «Ми часто спілкуємося на різні теми з нашими українськими колегами».

Як повідомляв Укрінформ, Володимир Зеленський висловив переконання, що міжнародні партнери мають підтримувати удари ЗСУ у відповідь по інфраструктурі на російській території.

Пентагон США ЗСУ Війна Війна з Росією НПЗ

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *