Політолог: Кива – одна з цілей на ліквідацію зі «списку Малюка»

Політолог: Кива – одна з цілей на ліквідацію зі «списку Малюка» 07.12.2023 20:28 Укрінформ Ліквідація колаборанта Іллі Киви продемонструвала, що СБУ здатна знаходити і карати зрадників навіть у будь-якій точці РФ.

Про це написав у своєму блозі політолог Тарас Завгородній, передає Укрінформ.

«Неофіційно є інформація, що Кива – одна із законних цілей так званого довгого «списку Малюка». Туди входять люди, які вчиняли військові злочини і закликали до геноциду українців», – заявляє політолог.

Загородній підкреслює, що ліквідація зрадників – це системні дії СБУ. «В той же день, що і Киву, в Луганську було ліквідовано воєнного злочинця, так званого «депутата ЛНР» Олега Попова. Попов – фігура менш медійна ніж Ківа. Але його ліквідація – це ще один дзвіночок для всіх колаборантів. Такі дзвінки лунають для зрадників все частіше», – вважає експерт.

«Вчорашній день ще раз показав, що суспільство чекає і аплодує такому покаранню зрадників. Це демонструє, в тому числі, і підтримка дій СБУ, яку фіксують соціологи – найбільша за весь період Незалежності. У світі такі дії порівнюють з ізраїльським «Моссадом» кращих часів: ворогів держави знайдуть і покарають, де б вони не знаходились. Таке знання приводить зрадників до істерик і постійних пошуків «кротів» у своїх рядах», – резюмує Загородній.

Як повідомлялося, російський телеканал "РЕН ТВ" поширив інформацію, що тіло колишнього народного депутата Іллі Киви знайшли в Московській області РФ.

За даними джерел Укрінформу в правоохоронних органах, зрадника вбито зі стрілецької зброї. Його ліквідація – результат спецоперації СБУ.

Ліквідація СБУ Війна Кива Війна з Росією

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *