Президент: Кожен, хто може виробляти системи РЕБ, заслуговує на повне державне сприяння

Президент: Кожен, хто може виробляти системи РЕБ, заслуговує на повне державне сприяння Відео 12.02.2024 20:48 Укрінформ Президент Володимир Зеленський вважає, що кожен в Україні, хто може виробляти ефективні системи радіоелектронної боротьби, заслуговує на повне державне сприяння на всіх рівнях.

Про це глава держави заявив у своєму відеозверненні, передає Укрінформ.

"Як і завжди, була сьогодні на Ставці доповідь про забезпечення всіх наших підрозділів: снаряди, дрони, РЕБ. Кожен в Україні, хто може виробляти ефективні системи радіоелектронної боротьби, заслуговує на повне державне сприяння на всіх рівнях: і на центральному – від уряду, і в кожному регіоні, де є такий потенціал. Я вдячний усім представникам, зокрема, місцевої влади та кожному українському підприємцю, усім українським розробникам, які розвивають таке виробництво – системи РЕБ", – наголосив Зеленський.

Як повідомлялось, Президент провів сьогодні перше засідання Ставки за участі нових військових командувачів. Головком Олександр Сирський, начальник Генштабу Анатолій Баргилевич разом із командувачами за напрямками доповіли щодо ситуації на фронті.

Фото: spetstechnoexport.com

Технології Війна Зеленський Війна з Росією Сили оборони РЕБ

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *