Рекрутинг для ЗСУ: у Міноборони кажуть, що інтерес до вакансій зріс утричі

Рекрутинг для ЗСУ: у Міноборони кажуть, що інтерес до вакансій зріс утричі 07.12.2023 20:20 Укрінформ За результатами співпраці Міністерства оборони України з приватними компаніями Lobby X та Work.ua. щодо залучення людей до Збройних сил України, інтерес до вакансій зріс утричі.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Міністерство оборони України.

Зокрема, зазначили у міністерстві, з моменту підписання угоди між Міноборони та компанією Lobby X 10 листопада, на майданчику розмістили вже більше 320 військових вакансій від різних підрозділів. Кількість людей, які відгукнулися на ці вакансії, сягнула 6,5 тисячі. 

Тоді як за весь період розміщення вакансій у війську на Lobby X (від липня 2022 року) їхня кількість становить 1190, а кількість відгуків – 45 тисяч. 

Відповідно, після підписання договору з Міністерством оборони кількість відгуків на військові вакансії на Lobby X зросла втричі.

У Міноборони нагадали, що в Україні діє можливість укладання контракту до завершення особливого періоду. Lobby X дозволяє військовим командирам розміщувати конкретні вакансії до власних підрозділів та відбирати собі кандидатів, а громадянам – вибрати бажану посаду і підрозділ у війську для несення служби.

За словами заступниці міністра оборони Наталії Калмикової, “таким чином можливо більше контролювати своє майбутнє в армії і потрапити на посаду відповідно до власного фаху й досвіду в підпорядкування підрозділу, до котрого є довіра і прихильність”. 

Щоб потрапити на службу за контрактом, необхідно обрати бажану посаду і підрозділ на онлайн-платформах, які співпрацюють з Міноборони та розміщують у себе конкретні вакансії військових підрозділів. Наразі, окрім Lobby X, це також можна зробити на Work.ua. 

Як зазначили у міністерстві, детально про подальші кроки людини, яка відгукнулась на відповідну вакансію, можна дізнатися у консультантів відповідних платформ та у представників військових підрозділів, які займаються підбором персоналу.

Як повідомляв Укрінформ, заступниця міністра оборони України Наталія Калмикова і співзасновник та СЕО Work.ua Артур Міхно підписали угоду про співпрацю в рамках проєкту “Рекрутинг”, також міністерство підписало договір з головою організації Lobby X Владиславом Грезєвим. Рекрутери виконуватимуть роботу в інтересах армії безкоштовно.

Міноборони ЗСУ Вакансії

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *