Росія модернізувала крилаті ракети Х-101 – розвідка

Росія модернізувала крилаті ракети Х-101 – розвідка 18.01.2024 19:35 Укрінформ Російські ракети Х-101 зараз відрізняються від тих, які окупанти використовували у 2022 році.

Про це заявив представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Вадим Скібіцький у межах дискусійної програми в Давосі, передає Укрінформ.

"Ворог вчиться, вчиться досить швидко. Я вам наведу приклад: крилаті ракети Х-101 – зовсім інші, ніж ті, що застосовували у 2022 році. Це ракета вже з активною системою радіоелектронної боротьби, з активним захистом, тепловими пастками, тощо", – сказав представник ГУР.

За його словами, Україні потрібно розвивати протиповітряну оборону та оборонно-промисловий комплекс. Водночас він відкинув можливість переходу в "глуху" оборону.

"Ми маємо розвивати все: і протиповітряну оборону, і дбати про захист ВПК, і щоб він давав продукцію, і ми маємо вживати, зокрема, і контрнаступальних заходів для того, щоб не допустити втрат територій. І досвід 2023 року нам це показав", – заявив Скібіцький.

Як повідомлялося, ціллю російських ракетних ударів нині є не енергетичні об'єкти, як минулої зими, а інфраструктурні, насамперед оборонно-промислового комплексу.

Ракета Розвідка Росія

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *