Росія може скористатися нестачею боєприпасів через затримку військової допомоги Україні від США – ISW

Росія може скористатися нестачею боєприпасів через затримку військової допомоги Україні від США – ISW 14.03.2024 09:22 Укрінформ Російські війська можуть скористатися дефіцитом боєприпасів та іншого військового обладнання, спричиненими затримкою військової допомоги Україні з боку Сполучених Штатів.

Як передає Укрінформ, про це йдеться у звіті Інституту вивчення війни (ISW).

Аналітики інституту вважають, що росіяни зможуть зробити прорив на лінії фронту у разі, якщо поставки зброї українській армії й надалі скорочуватимуться.

«Збереження Росією ініціативи на всьому театрі бойових дій збільшує ризики такого розвитку подій, дозволяючи російському військовому командуванню практично на власний розсуд збільшувати або зменшувати масштаби операцій в будь-якій точці лінії фронту», – вважають експерти.

У зведенні згадується інтерв’ю німецького видання Der Spiegel із неназваними командирами української армії від 12 березня. Командири заявили виданню, що майже усі українські частини і з’єднання потерпають від загальної нестачі боєприпасів, і що деякі українські підрозділи можуть утримувати свої поточні позиції лише завдяки тому, що російські війська «не атакують на повну силу».

Водночас Головнокомандувач Збройних сил України Олександр Сирський застеріг, що існує загроза просування російських підрозділів углиб українських формувань на певних ділянках фронту, йдеться у звіті.

Як повідомляв Укрінформ, 22 лютого Білий дім розіслав республіканцям у Палаті представників «пакет для читання під час відпустки», до якого увійшли статті з різних ЗМІ про те, як затримка із голосуванням щодо надання допомоги від США впливає на війну в Україні.

США Україна Війна Боєприпаси допомога Війна з Росією

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *