Сирський відвідав угруповання «Хортиця» на передовій та вручив військовим нагороди

Сирський відвідав угруповання «Хортиця» на передовій та вручив військовим нагороди Фото 15.01.2024 11:28 Укрінформ Командувач Сухопутних військ ЗСУ генерал-полковник Олександр Сирський відвідав військовослужбовців, які безпосередньо виконують бойові завдання в смузі відповідальності оперативно-стратегічного угруповання військ «Хортиця».

Про це повідомляють Сухопутні війська ЗСУ в Телеграмі, передає Укрінформ.

Командувач Сухопутних військ вручив державні нагороди, відзнаки Головнокомандувача ЗСУ та цінні подарунки військовослужбовцям, які боронять нашу країну попри морози та чисельну перевагу ворога.

«Наші воїни не перший рік тримають оборону на різних напрямках фронту. Те, що вони роблять сьогодні, є надзвичайно важливим для майбутньої перемоги. Разом ми обов’язково здолаємо ворога», – сказав Сирський.

Як повідомлялось, днями Сирський заявив, що протягом минулих кількох місяців ворожі війська не досягли цілей на Сході, які перед ними ставило російське Командування. Так, противнику неодноразово визначали терміни захоплення тих чи інших населених пунктів, виходи на певні рубежі, потім їх переносили, і ці завдання не були виконані.

Нагорода Сирський Війна з Росією

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *