В Україні має бути підготовлений резерв для зриву контрнаступальних дій ворога – Президент

В Україні має бути підготовлений резерв для зриву контрнаступальних дій ворога – Президент 06.04.2024 20:53 Укрінформ В Україні має бути підготовлений резерв для того, щоб зривати контрнаступальні дії ворога.

Про це Президент України Володимир Зеленський заявив на Чернігівщині в інтерв'ю телемарафону «Єдині новини», передає Укрінформ.

«Щоб зривати контрнаступальні дії ворога є особовий склад. Він повинен бути підготовлений. Повинні бути укомплектовані бригади, які приходять замість тих, хто стоїть зараз. Повинен бути підготовлений великий об'єм резерву. Резерву не просто молодих хлопців, юнаків, а людей із бойовим досвідом. Тих, які пройшли бойове злагодження», – наголосив Зеленський.

Водночас він зазначив, що в української армії є сильні та професійні бригади, яким потрібні довші ротації, але щоб це відбулось, потрібен такий самий потужний резерв.

«Є «потужний кулак» у нашої армії – сильні, сміливі, професійні бригади з бойовим досвідом. Їм потрібно давати більше часу на відпочинок, їм потрібні довші ротації. Нам потрібен такий самий потужний резерв. Скажу вам чесно, ми бачимо, в яких бригад ніколи не було прориву, а в яких були. Всі втомлюються, їх потрібно відпустити. Але на заміну потрібна така ж кількість хлопців із таким же досвідом. Якщо у вас резерви не такі потужні, ви не зможете хлопців відпустити. В іншому випадку – завтра у вас не буде якогось міста. Воно буде під окупацією росіян», – наголосив Зеленський.

Також Глава держави підкреслив, що стримувати росіян мало, а бажано робити захисні військові передумови і відповідні удари по територіях зосередження російських військових.

Президент повідомив, що Україна передала всю інформацію нашим партнерам про те, що нам треба, щоб не тільки стримувати, а й зривати контрнаступальні дії Росії.

«Всі дані з конкретною кількістю бригад, конкретною кількістю особового складу, техніки для різних напрямків – передані нашим партнерам. Вони все це знають. Вони знають дати, коли ми бачимо ці чи інші наступи і ризики з боку росіян і на якому напрямку», – сказав Зеленський.

Як повідомляв Укінформ, законопроєкт про мобілізацію може бути винесений в зал парламенту 10 квітня.

Фото: Офіс президента

Мобілізація Війна Зеленський Війна з Росією Єдині новини Сили оборони

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *