В Україні продовжать створювати «пасивний» захист для об’єктів критичної інфраструктури – Шмигаль

В Україні продовжать створювати «пасивний» захист для об'єктів критичної інфраструктури – Шмигаль 24.05.2024 14:34 Укрінформ Габіони та бетонні саркофаги підтвердили свою ефективність у захисті об'єктів критичної інфраструктури від атак дронів.

Про це повідомив Прем'єр-міністр Денис Шмигаль під час години запитань до уряду у Верховній Раді.

"Правильним є підхід до продовження створення пасивного захисту для всіх об'єктів, які можливо захистити таким чином", – сказав він.

Шмигаль нагадав, що наразі є кілька рівнів захисту об'єктів критичної інфраструктури, зокрема пасивні – габіони, що складаються з мішків з піском, а також бетонні саркофаги.

"Габіони витримують навантаження під час ударів. Сьогодні вночі такий рівень захисту спрацював, врятувавши один трансформатор, у який прилетів "Шахед". Загалом протягом усього періоду такий вид захисту відпрацьовує найбільше", – зазначив прем'єр.

За словами Шмигаля, протягом року будуються бетонні саркофаги над трансформаторами на визначених підстанціях, які витримують ключове навантаження із дистрибуції електроенергії.

"Там, де вони збудовані, трансформатори вже підключені. Цей вид захисту є ефективним інструментом від дронів", – зазначив прем'єр.

Як повідомляв Укрінформ, станом на кінець квітня 2024 року Мінвідновлення забезпечує захист майже для 4 тисяч об’єктів критичної інфраструктури.

Фото: КМУ

Війна захист Критична інфраструктура Війна з Росією

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *