Ворог масовано обстріляв Красногорівку з «Градів», загинула жінка

Ворог масовано обстріляв Красногорівку з «Градів», загинула жінка 26.01.2024 18:25 Укрінформ Місто Красногорівка зазнало масованих ворожих обстрілів з «Градів», у результаті загинула 60-річна місцева мешканка.

Про це у Фейсбуці повідомив начальник Донецької обласної військової адміністрації Вадим Філашкін, передає Укрінформ.

«Одна людина загинула внаслідок численних обстрілів Красногорівки. Сьогодні місто зазнало масованих обстрілів з «Градів» та гармат 152 калібру — жертвою росіян стала 60-річна жінка», – написав очільник області.

Він зазначив, що Красногорівка вже десятий рік на лінії фронту і залишається однією з найгарячіших точок в області. Тому жити в місті означає щодня наражатися на смертельну небезпеку.

Філашкін знову закликав всіх мешканців виїжджати з обстрілюваного регіону.

«Бережіть себе та своїх близьких! Евакуюйтесь!», – закликав керівник ОВА.

Як повідомлялося, Донецька область перебуває під постійними обстрілами російських військ, майже щодня ворог убиває і травмує цивільних жителів, руйнує житлові та адміністративні будівлі, енергетичні та інфраструктурні об’єкти. Донецька область має найбільшу протяжність лінії фронту, яка становить близько 300 км.

На території Донеччини, підконтрольній українській владі, на січень 2024 року мешкають близько 524 тис. осіб. Євакуація триває.

Донеччина Обстріл Обстріл Красногорівки Війна Війна з Росією

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *