Ворожий ракетоносій «Адмірал Макаров» чергує у Чорному морі попри шторм – Гуменюк

Ворожий ракетоносій «Адмірал Макаров» чергує у Чорному морі попри шторм – Гуменюк 15.01.2024 14:59 Укрінформ РФ зменшила своє корабельне угруповання на морі, але ракетна загроза залишається.

Про це повідомила на брифінгу в Медіацентрі "Україна – Укрінформ" начальник об’єднаного координаційного пресцентру Сил оборони півдня України полковник Наталія Гуменюк.

За словами Гуменюк, ворог минулої доби розгорнув корабельне угрупування досить потужно, що є нетиповим для такої штормової погоди. Було до 12 одиниць: 11 в Чорному, одна в Азовському. Велика кількість десантних кораблів вийшли на чергування.

"Один з ракетоносіїв – надводний фрегат "Адмірал Макаров", продовжує чергування. Це 8 ракет типу "Калібр". Загальна готовність ракетоносіїв в акваторії Чорного моря навіть тих, які заведені у пункти базування, оцінюється як висока. Вони можуть бути виведені на чергування протягом двох-трьох годин. Тому ми відстежуємо ситуацію в оперативному режимі та про неї повідомляємо", – сказала вона.

Гуменюк повідомила, що наразі великі десантні кораблі у кількості 4 одиниці повернуті у пункти базування через штормову погоду. "Тому угруповання трошки згорнуто, але продовжує нести високу ракетну загрозу", – наголосила речниця.

Як повідомлялось. ВМС поінформували, що на бойове чергування в Чорне море Росія вивела десять своїх кораблів, зокрема, ракетоносій, оснащений вісьмома ракетами типу "Калібр".

Чорне море Азовське море Корабель Війна Війна з Росією Наталія Гуменюк

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *