У Бундестазі знову порушать питання ракет Taurus для України

У Бундестазі знову порушать питання ракет Taurus для України 17.01.2024 02:05 Укрінформ Консервативний блок ХДС/ХСС планує знову винести на розгляд Бундестагу питання передачі Україні далекобійних ракет Taurus.

Про це повідомляє Укрінформ із посиланням на t-online.

Депутатська група найбільшої опозиційної партії ФРН закликає федеральний уряд «нарешті та негайно надати Україні оперативні крилаті ракети Taurus із запасів Бундесверу в максимально можливому обсязі».

Очікується, що пропозиція буде подана до Бундестагу в середу, коли розглядатиметься доповідь парламентської уповноваженої у справах збройних сил Єви Хьогль.

Експерт із зовнішньої політики Християнсько-демократичного союзу Йоганн Вадефуль пояснює позицію своєї політсили загостренням ситуації в Україні.

«Коли – якщо не зараз – Німеччина повинна зробити це? На цьому етапі війни йдеться про те, щоб ФРН відповідала своїй провідній ролі», – зазначив політик.

У середу, 17 січня Бундестаг обговорить річний звіт уповноваженої у справах збройних сил. Як очікується, у доповіді Хьогль говоритиме про те, що Німеччина повинна виконати свої зобов'язання перед НАТО в умовах агресивної війни Росії проти України. Після доповіді заплановані 40-хвилинні дебати.

Слід зауважити, що консерватори вже давно вимагають від уряду ФРН ухвалити рішення про передачу Україні ракет Taurus, але досі спроби проголосувати це питання в парламенті успіху не мали. При цьому така вимога лунає й від окремих політиків, які належать до владної коаліції – «Зелених» і лібералів.

Бундестаг Німеччина Ракета Україна Війна Війна з Росією TAURUS

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *