У Коаліції дронів для України вже чотири країни – доєдналися Швеція та Британія

У Коаліції дронів для України вже чотири країни – доєдналися Швеція та Британія 25.01.2024 14:19 Укрінформ Швеція і Велика Британія повідомили, що приєднуються до нещодавно створеної Коаліції дронів.

Про це йдеться у повідомленні Міноборони, передає Укрінформ

Зокрема, Міністр оборони Швеції Поль Джонсон оголосив про це рішення під час засідання Контактної групи з питань оборони України 23 січня.

Також про намір приєднатися до коаліції – і стати її співлідером разом із Латвією – оголосила Велика Британія.

Як повідомлялося, коаліцію дронів та РЕБ створили Україна та Латвія. Рішення про це ухвалили під час візиту Міністра оборони Латвії Андріса Спрудса до Києва. Тепер вона налічує чотири країни-учасниці.

«Воювати мають технології, а не люди. Коаліція дронів стане ще одним кроком до реалізації цієї ідеї. Це збереже багато життів. Підсилення та розвиток виробництва безпілотних систем дозволить трансформувати армію і зробити новітні технології сьогоднішньою реальністю», – наголосила заступниця міністра оборони з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій та цифровізації Катерина Черногоренко.

Раніше Черногоренко презентувала партнерам потребу України в безпілотних системах, засобах радіоелектронної боротьби та технологіях, що захищатимуть критичну інфраструктуру.

Фото: Міноборони

Британія Коаліція Міноборони Швеція Дрон

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *