У Росії паралельно працюють кілька пропагандистських структур – експерт

У Росії паралельно працюють кілька пропагандистських структур – експерт Відео 05.04.2024 20:01 Укрінформ У РФ є кілька паралельних пропагандистських структур, які лише частково координуються.

Про це сказав керівник ГО «Cat-ua» кандидат наук з соціальних комунікацій Артем Захарченко в ефірі програми Укрінформу «Самохвалов запитує».

«Перш за все, це, звичайно, офіційна пропагандистська машина – Соловйов, Russia Today тощо. Вони, як правило, працюють якимсь одним напрямком, беруть одні теми і ведуть їх. Інша структура – це вся військова вертикаль, включаючи частину мілітарі-блогерів, всі ці військові телебачення, сайти і так далі», – зазначив він.

За словами Захарченка, є також різні канали у соцмережах, які окремо координуються у низці країн, причому найбільше їм цікава Україна.

«Це всі ці Телеграм-канали анонімні проросійські… часто ведуть окрему від інших двох структур політику. І, окрім того, вочевидь, є певні мережі ботів, які частково координуються всіма уже згаданими напрямками. Можливо, у них є окремі куратори, які розганяють уже зовсім найменш авторитетні, найменш правдоподібні речі, коли треба вкинути щось зовсім таке безбаштове», – сказав експерт.

Як повідомлялося, Служба безпеки України оголосила нову підозру російській пропагандистці Маргариті Симоньян, яка очолює телеканал RT та входить до медійного пулу Путіна.

Пропаганда Росія Соцмережі

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *