У ЗСУ почалась ротація, що позитивно вплине на морально-психологічний стан воїнів – Сирський

У ЗСУ почалась ротація, що позитивно вплине на морально-психологічний стан воїнів – Сирський 14.03.2024 13:50 Укрінформ У Збройних силах України вдалося запустити процес ротації частин і підрозділів, які тривалий час перебувають на передовій, що позитивно вплине на морально-психологічний стан воїнів.

Як передає Укрінформ, про це заявив у Фейсбуці головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський.

За його словами, позитивом є те, що попри доволі складну обстановку на всій лінії фронту, ЗСУ вдалося запустити процес ротацій та заміни частин і підрозділів, які тривалий час виконують бойові завдання на передньому краї.

"Це дозволить стабілізувати обстановку і позитивно вплине на морально-психологічний стан наших воїнів. У ході роботи прийняв всі необхідні рішення для підвищення бойових спроможностей наших бригад", – наголосив Сирський.

Як повідомляв Укрінформ, начальник відділу зв’язків з громадськістю оперативно-стратегічного угруповання військ "Таврія" капітан Дмитро Лиховій заявив, що бригади, які тривалий час були на першій лінії, брали участь у найскладніших операціях, зараз мають змогу одна за одною виходити на відновлення.

Фото: Головнокомандувач ЗСУ

Ротація ЗСУ Військові Сирський

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *