Українські мінні тральщики візьмуть участь у міжнародних навчаннях у Британії – ВМС ЗСУ

Українські мінні тральщики візьмуть участь у міжнародних навчаннях у Британії – ВМС ЗСУ Фото 13.04.2024 00:12 Укрінформ Мінні шукачі "Чернігів" та "Черкаси", які національні ВМС отримали від Великої Британії, прибули до бази Королівського флоту в місті Портсмут, аби взяти участь у спільних навчаннях.

Як передає Укрінформ, про це в Фейсбуці повідомляє пресслужба командування ВМС ЗСУ. 

«Два шукачі мін Військово-морських сил Збройних сил України, які Велика Британія передала Україні у 2022 році, прибули до бази Королівського флоту в місті Портсмут, Англія, де планується проведення спільних навчань. Мова йде про мінні шукачі "Чернігів" та "Черкаси", які національні ВМС отримали від Великої Британії у 2022 році», – йдеться в повідомленні.

Як зазначається, за останні 18 місяців екіпажі кораблів пройшли ряд навчань та тренувань з інструкторами Королівського флоту, брали участь у багатонаціональних навчаннях «Joint Warrior 23-II» та «Sea Breeze 2023».

У Портсмуті кораблі проходитимуть підготовку до навчань у водах Великої Британії з Королівським флотом та ВМС Сполучених Штатів Америки. В майбутньому набутий досвід стане в нагоді Україні під час взаємодії з країнами-партнерами за стандартами НАТО, відзначили в пресслужбі.

Як повідомляв Укрінформ, 29 вересня минулого року на військово-морській базі Клайд (Фаслейн) у Шотландії відбулося урочисте передання двох придбаних у Британії протимінних кораблів типу Sandown.

Призначенням кораблів типу Sandown є пошук та знищення морських мін. Вони є на озброєнні Великої Британії, Саудівської Аравії та Естонії. 

Фото: ВМС ЗСУ

Британія Міна Розмінування ВМС України Корабель Військові навчання

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *