Загрози наступу росіян з боку Білорусі зараз немає, проте кордон укріплюється – Демченко

Загрози наступу росіян з боку Білорусі зараз немає, проте кордон укріплюється – Демченко 18.01.2024 15:26 Укрінформ З боку Білорусі наразі загрози вторгнення немає, російські підрозділи з території РБ виведені.

Про це сказав на брифінгу у Медіацентр Україна – Укрінформ речник Державної прикордонної служби України Андрій Демченко.

"На кордоні з Білоруссю укріплюється кордон. В інженерному відношенні по лінії кордону, у фортифікаційному відношенні у прикордонні. На щастя, по той бік кордону ми не бачимо, що у Росії є якісь сили, які можуть здійснити вторгнення “, – сказав Демченко.

Речник нагадав, що РФ вивела всі свої підрозділи з Білорусі, які там проходили підготовку щодо взаємодії з армією РБ. “Але ми розуміємо загрозу, яка може йти з цього напрямку, і тому відстежуємо ситуацію", – сказав він.

Як повідомлялось, за інформацією ГУР, станом на сьогодні Сухопутні війська ЗС Білорусі не залучались та не залучаються до війни на території України, однак білоруський напрямок є під постійним контролем Сил оборони України.

Білорусь Кордон Демченко

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *