Зеленський анонсував нові пакети оборонної підтримки

Зеленський анонсував нові пакети оборонної підтримки Відео 20.01.2024 18:22 Укрінформ Наразі триває робота з ключовими міжнародними партнерами щодо надання нових пакетів оборонної підтримки України для боротьби з агресором.

Про це повідомив Президент України Володимир Зеленський у вечірньому відеозверненні, передає Укрінформ.

​«Готуємо подальшу роботу з ключовими нашими партнерами і щодо конкретної оборонної підтримки вже зараз, цими тижнями й місяцями», – зазначив він.

Відео: ОП

Президент поінформував, що будуть нові оборонні пакети міжнародних партнерів для України.

Зеленський подякував усім друзям України у світі, «хто розуміє, що поле бою не може просто зачекати й що порятунок життів не може бути відкладений, і всім, хто намагається пришвидшити рішення, які потрібні – потрібні саме зараз».

​Водночас він зауважив, що лише протягом однієї минулої доби на фронті відбулося понад сотню бойових зіткнень – інтенсивних боїв.

За його словами, найбільш жорсткі бої – в Авдіївці, Марʼїнський напрямок – Красногорівка, Лиманський напрямок, Сіверський напрямок, Купʼянський напрямок, Херсонський напрямок – в Кринках.

«Наша стійкість зараз, знищення ворога зараз критично важливі. У Росії не має бути ілюзій, ніби їй щось вдасться», – акцентував глава держави.

Як повідомляв Укрінформ, служба внутрішнього аудиту Міністерства оборони та представники Збройних сил України спільно з відділом оборонного співробітництва посольства США провели першу спільну перевірку озброєння та майна, наданого американськими партнерами.

Оборона Війна Зеленський Війна з Росією

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *