Зеленський провів Ставку – обговорили захист Харкова від російських ударів

Зеленський провів Ставку – обговорили захист Харкова від російських ударів 08.04.2024 15:37 Укрінформ Президент Володимир Зеленський провів засідання Ставки Верховного головнокомандувача, на якому обговорили, зокрема, захист Харкова від російських ударів та можливість посилення ППО та РЕБ у Харківський області.

Як передає Укрінформ, про це глава держави повідомив у Телеграмі.

"Провів Ставку. Основне питання – Харків, захист міста від російських ударів і можливість зміцнити наші ППО і РЕБ на Харківщині. Доповіді військових щодо фізичного захисту обʼєктів енергетики та щодо результативності збиття дронів і ракет. Будуть окремі завдання для наших дипломатів щодо роботи з партнерами заради нових систем ППО для України", – зазначив Зеленський.

Він висловив вдячність усім, хто на центральному рівні та в самому Харкові, у Харківській області максимально активно працює, щоб відновити для людей можливість нормально жити.

На засіданні головнокомандувач Збройних сил України Олександр Сирський представив інформацію про ситуацію на основних бойових напрямках.

"Тримаємо позиції. Головне зараз – ефективна логістика. Розвідка та спеціальні служби працюють над новими кроками для зменшення російського потенціалу війни", – зазначив Зеленський.

Як повідомляв Укрінформ, Президент Зеленський заявив, що українська влада робить все, щоб дати Харкову більше захисту.

Фото: ОП

Харків Зеленський ППО Ставка Верховного головнокомандувача

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *