Графіті Бенксі – новий малюнок художника з’явився на стіні будинку в Лондоні – фото

У Лондоні з'явилося нове графіті Бенксі

У Лондоні з’явилося нове графіті © instagram.com/banksy Сам художник підтвердив авторство у Instagram.

На одному з житлових будинків у Лондоні з’явився мурал із зображенням дерева. Вуличний художник Бенксі на своїй сторінці в Instagram підтвердив, що це його новий твір.

Як зазначає The Guardian, графіті з’явилося на стіні будівлі вночі, породивши чутки про те, хто міг його намалювати. Після цього Бенксі опублікував у себе в Instagram фотографії з малюнком.

Графіті намальовано на стіні позаду дерева, на яке дивиться глядач, дивлячись на будинок. На ньому зображена в натуральну величину жінка, що тримає мийку високого тиску і зелену фарбу, що розпорошується, на стіну багатоквартирного будинку. Якщо дивитися на дерево на передньому плані та в центрі стіни, зелена фарба імітує листя рослини.

Подивитися на нове графіті Бенксі зібралися юрби людей. Місцеві жителі зізналися, що дуже раді, що художник вибрав їхню вулицю для своєї нової роботи.

«Те, як це було зроблено з розпорошенням фарби, нагадує мені плакучу вербу, тож, можливо, це повідомлення про боротьбу природи з мертвим деревом на передньому плані. Це просто чудово – коли ми прочитали про нього вчора ввечері, ми знали, що нам потрібно приїхати і побачити його якнайшвидше. Ми так пишаємося думкою про те, що він обрав нашу вулицю», – заявила одна з мешканок будинку Хорнсі-роуд Лідія Гуерра.

Нагадаємо, два колекціонери подали до суду на компанію графіті-художника Pest Control (дослівно — «контроль за шкідниками») через її відмову підтвердити справжність картини «Королева-мавпа». І цей позов може змусити вуличного художника розкрити свою особистість.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *