Мілош Бикович зніметься у 3 сезоні серіалу Білий лотос – як відреагували у МЗС України

У МЗС України відреагували на участь у серіалі НВО актора, який підтримує Росію

Мілоша Биковича запросили до серіалу “Білий лотос” © EPA-EFE/MAXIM SHIPENKOV Мілош Бикович отримав російське громадянство та відкрито захоплюється Путіним.

Міністерство закордонних справ України відреагувало на запрошення до зйомок у третьому сезоні серіалу “Білий лотос” від каналу НВО російсько-сербського актора Мілоша Биковича, який підтримує Росію. Ролик із зверненням до телеканалу міністерство опублікувало в соцмережі Х (колишній Twitter).

«Мілош Бикович, сербський актор, який підтримував Росію з початку повномасштабного вторгнення, тепер збирається зіграти головну роль у третьому сезоні серіалу HBO “Білий лотос”. НBO, для вас нормально працювати з людиною, яка підтримує геноцид та порушує міжнародне право?», – йдеться у повідомленні.

До повідомлення також прикріплено відео, в якому Бикович звертається до президента країни-агресорки Владіміра Путіна, за наказом якого і було розпочато повномасштабне вторгнення, «ваша святість». Крім того, в ньому йдеться про те, що актор отримував російські нагороди, брав участь у зйомках на території окупованого Криму і підтримував анексію, заявляючи, що «люди Криму приєдналися до Росії шляхом референдуму».

У 2019 році Путін нагородив Биковича медаллю Пушкіна – за внесок у російське мистецтво та культуру. Тоді ж актора внесли до бази «Миротворця» та заборонили в’їзд до України. 2021 року він отримав російське громадянство.

«Білий лотос» – це комедійно-драматичний серіал НВО, який розповідає про туристів, які приїжджають на курорти та зупиняються у готелях однойменної мережі. Поступово оповідення стає дедалі похмурішим, а гості розкривають свої темні сторони.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *