Національний відбір на Євробачення 2024 – українці обрали трійку членів журі конкурсу – хто увійшов в журі

У «Дії» завершилося голосування за журі Нацвідбору на «Євробачення»: хто переміг

Українці обрали трійку членів журі Нацвідбору на “Євробачення” © Міністерство культури та інформаційної політики України/Telegram У голосуванні взяли участь більше 720 тисяч українців.

У додатку «Дія» завершилося голосування за склад журі Національного відбору на «Євробачення». Впродовж тижня українці могли віддати голос за одного з дев’яти кандидатів.

Як повідомляє «Суспільне» за результатами голосування лідерами стали народний артист України й творець сценічного образу VERKA SERDUCHKA Андрій Данилко (43,79%), переможниця Євробачення-2016 Джамала (23,62%) та фронтмен гурту «БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ» (12,42%) — Сергій Танчинець.

Трьом переможцям голосування буде запропоновано підписати угоду члена журі. Якщо хтось з них з вагомих причин не зможе цього зробити, суддівське крісло запропонують наступному за кількістю голосів кандидату.

Всього в голосування взяв участь 720841 українець. Трійка журі конкурсу разом з глядачами оберуть переможця Національного відбору на «Євробачення», який отримає право представляти нашу країну на конкурсі цього року.

Нагадаємо, раніше стали відомі імена ведучих Нацвідбору. В день фіналу зіркові ведучі працюватимуть разом на головній сцені Національного відбору, а також окремими парами в конкретних зонах.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *