Politico завтра назве найвпливовіших людей року в Європі. Рік тому це був Зеленський

Politico завтра назве найвпливовіших людей року в Європі. Рік тому це був Зеленський - Фото

Володимир Зеленський (Фото: ОП) виправлено

Президент Володимир Зеленський став найвпливовішою людиною в Європі у 2022 році за версією видання Politico. Завтра редакція опублікує список найвпливовіших людей за 2023 рік.

Читайте нас в Telegram: тільки важливі та перевірені новини

“Зеленський переконав решту Європи в тому, що її майбутнє пов’язане з майбутнім України – в це мало хто вірив до вторгнення Росії в лютому. Його комунікативні навички були ключовими. Його риторика чітко показує зловмисність російського режиму, проти якого він бореться, розвіюючи віру значної частини Європи – особливо в Берліні та Парижі – в те, що Москва може бути партнером”, – йшлося у повідомленні на сайті Politico.

Російський диктатор Володимир Путін у цьому списку отримав номінацію “невдаха року”.

ВИПРАВЛЕНО о 16:00. Спочатку LIGA.net видала рейтинг за новий, але згодом з’ясувала, що він – за 2022 рік. Перепрошуємо за дезінформацію.

Редакція Politico у початковій версії не вказала, за який рік цей рейтинг, лише пізніше додавши приписку: “Опубліковано 7 грудня 2022 року”. Це стало відомо через сервіс WebArchive.

Скриншот ДО

Скриншот ПІСЛЯ

  • Так само як у 2023 році Україна вигнала російський флот із більшої частини Чорного моря, 2024-й має стати роком, коли Україна скине Росію зі свого неба, написав Зеленський 23 листопада.

Читайте також: Журнал Time назвав “людиною року” Володимира Зеленського та “дух України” – фото обкладинки

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *