Королівське чаювання: монарх Великої Британії відзначає 75 річний ювілей

фотогалерея

КИЇВ. 14 листопада. УНН. Король Великої Британії Чарльз ІІІ відзначає ювілей. Цьогоріч 14 листопада монарху виповнилось 75 років. Традиційно він почав святкувати свій День Народження напередодні — 13 листопада із урочистого чаювання. Як відбувалась церемонія протранслювали Reuters, передає УНН.

Деталі

Традиційне англійське чаювання на честь дня народження монарха відбулось у Хайгроув-хаусі напередодні ввечері 13 листопада. Привітати короля із Днем Народження до палацу приїхали представники місцевої громади, включаючи вчителів та музикантів.

Судячи з відео з урочистостей, король Чарльз був у веселому настрої. Коли він пробирався кімнатою “Фруктовий сад”, він пожартувавши над одним гостем, який запропонував королю тарілку з їжею: монарх сказав чоловікові, що він харчується лише один раз на день.

Перш ніж розрізати іменний триярусний торт, що був прикрашений короною, Чарльз грайливо помахав ножем, і зауважив до гостей, мовляв, їм необхідно неодмінно отримати “сумки для собак”. Цей розмовний англійський термін використовують для опису коробок, в які присутні можуть забрати із собою залишки їжі додому.

Вечірка-чаювання це лиш перша частина монаршого святкування. Очікується, що сьогодні, 14 листопада, Чарльз продовжить відзначати свій день народження. Зокрема, анонсована приватна вечірка в Clarence House.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Король Чарльз невдовзі замінить королеву Єлизавету на австралійських монетах

Нагадаємо

7 листопада Король Великої Британії та Північної Ірландії Чарльз III вперше виголосив промову у британському парламенті, та урочисто відкрив парламентський рік. Під час свого виступу монарх говорив про нові законодавчі акти, що планують запровадити у Великій Британії. Та зокрема, згадав і про війну в Україні, в контексті виклику сучасності.

Источник: www.unn.com.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *