Економіка Австралії може постраждати через те, що в Антарктиді тануть льодовики

Прискорене танення антарктичного льоду вдарить по економіці Австралії, але вона не готова до цього – вчений

© pixabay/dassel Процес може змінити країну та вплинути на життєздатність деяких сільськогосподарських галузей, каже Метт Кінг.

Провідний австралійський учений у сфері дослідження Антарктики Метт Кінг закликав уряд Австралії звернути увагу на значні зміни, що відбуваються на південному континенті, та посилити фінансування досліджень цих явищ, щоб економічний удар внаслідок прискореного танення льоду мав хоча б передбачувані наслідки, передає The Guardian.

«Австралійська економіка та світова економіка побудовані на тому, що Антарктида така, якою вона є. Ми переходимо до етапу, коли Антарктида більше не буде такою», – заявив він.

Останнім часом в Антарктиді значно скоротився плавучий морський крижаний покрив, прискорилося танення гігантських крижаних щитів і сповільнилася глибоководна океанська течія, відома як перекидна циркуляція. Ці процеси можуть призвести до зміни температури та характеру опадів по всій Австралії, підвищення рівня моря вздовж узбережжя, що вплине на життєздатність деяких сільськогосподарських галузей.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *