Магнітні бурі у січні 2024 – 24, 25 та 26 січня Землю накрила магнітна буря

Неспокій буде до вихідних: Землю накрили магнітні бурі

Землю накрили магнітні бурі © Space.com Нещодавно на Сонці стався незвичайний спалах.

Наприкінці січня Землю накрили магнітні бурі, які стали неприємним сюрпризом для метеозалежних людей. Як свідчать дані сайту Meteoagent, геомагнітна активність буде високою протягом п’яти днів, обурення триватимуть до вихідних.

Так, згідно з даними ресурсу, магнітні бурі накрили Землю ще 22 січня, тоді К-індекс досяг 6. Наступного дня геомагнітна активність дещо знизилася, К-індекс опустився до п’яти.

24, 25 і 26 січня магнітні бурі на Землі також будуть слабкими, К-індекс очікується на рівні 5. Вже на вихідних жителів нашої планети чекає перепочинок, магнітні бурі мають закінчитися. Водночас прогноз ще може змінитися.

Meteoagent

Meteoagent

Магнітні бурі – це обурення геомагнітного поля Землі з різною тривалістю та інтенсивністю. Вони пов’язані із потоками заряджених частинок, які викидає Сонце. Магнітні бурі можуть викликати перебої в роботі зв’язку, а також впливати на самопочуття літніх та метеозалежних людей. Зокрема, вони можуть відчувати головний біль, запаморочення, нудоту, біль у суглобах, втому, безсоння.

Раніше індійські вчені заявили про те, що пік сонячної активності настане набагато раніше, ніж очікувалося. Згідно з новим прогнозом, чекати його слід уже у січні 2024 року.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *