Невідомий номер – Truecaller, який може його визначити, запустив веб версію

Truecaller запускає веб-версію

© unsplash.com/travelpen Першими зможуть скористатися новою функцією в Індії, де найбільше клієнтів Truecaller – майже 259 мільйонів.

Компанія Truecaller запустила веб-версію свого мобільного додатку, однією з найпопулярніших функцій якого є визначення прихованого номера. Спочатку Truecaller for Web буде доступним лише для користувачів Android в Індії, після чого його поширять далі, пишеTechCrunch.

Користувачі Truecaller зможуть зв’язувати свої пристрої з веб-клієнтом на комп’ютері за допомогою QR-коду.

На даний момент Truecaller обмежує кількість активних веб-сесій до однієї, а також автоматично відключає користувачів після 30 днів невикористання.

Користувачі також можуть вручну вимкнути браузер у налаштуваннях.

Протягом останніх кількох місяців Truecaller зосередився на впровадженні нових функцій, заснованих на штучному інтелекті. Минулого місяця компанія випустила оновлення функції Max для користувачів Android, що блокує всі дзвінки від несанкціонованих контактів або спаму, виявленого штучним інтелектом. У лютому компанія також представила в Індії функції запису дзвінків та транскрипції на основі штучного інтелекту після запуску цих функцій у США минулого року.

Раніше ZN.UA розповідало про те, як захистити себе від телефонних шахраїв.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *