Європа достатньо багата для забезпечення України боєприпасами – прем’єр Польщі

Європа достатньо багата для забезпечення України боєприпасами – прем’єр Польщі 12.04.2024 18:02 Укрінформ Європа “достатньо багата” для того, щоб купити для України зброю і боєприпаси.

Про це сказав під час спільної пресконференції у Варшаві з грецьким колегою Кіріакосом Міцотакісом глава польського уряду Дональд Туск, передає кореспондент Укрінформу.

Як зазначив Туск, зараз Європа шукає боєприпаси для України. І в цьому питанні головною проблемою є не кошти, а де купити озброєння.

“Європа достатньо багата, щоб допомогти Україні і поставити зброю і боєприпаси. Проблемою є те, що наш ОПК до цього не пристосований”, – констатував Туск.

Водночас він додав: немає альтернативи способу мислення, що ЄС має стати значною політичною і військовою силою, щоб почуватися безпечно на європейському континенті.

“Ми використовуватимемо наші можливості і вплив для мобілізації наших партнерів в Європі і Брюсселі щоб зміцнити оборонні можливості в Європі”, – констатував Туск.

Як повідомлялося, Президент Володимир Зеленський провів зустріч із Прем’єр-міністром Греції Кіріакосом Міцотакісом. Сторони обговорили реалізацію домовленостей, досягнутих під час візиту Міцотакіса в Одесу. Під час зустрічі Зеленський висловив вдячність Греції та її народу за послідовну підтримку України. Окремо подякував прем’єру за готовність долучитися до майбутнього Глобального саміту миру у Швейцарії та спільно працювати над залученням більшої кількості учасників із країн Глобального Півдня.

Фото: PAP/Marcin Obara

Європа Польща Туск Україна Боєприпаси Війна з Росією

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *