Армія РФ активізувала наступальні дії по всьому фронту – британська розвідка

Армія РФ активізувала наступальні дії по всьому фронту – британська розвідка 21.01.2024 14:25 Укрінформ Російська армія наростила наступальну активність по всій лінії фронту, зазнаючи дедалі більших втрат.

Про це у соцмережі Х повідомило Міністерство оборони Британії із посиланням на дані розвідки, передає Укрінформ.

Як зазначається, згідно з даними Генштабу ЗСУ від 19 січня, кількість обстрілів Росії на лінії фронту зросла на 27% порівняно з попередньою добою. Додаткові дані Генштабу, який порівнює період 14-18 січня 2024 року з попереднім п'ятиденним періодом січня 2024 року, також підтверджують зростання кількості обстрілів.

За даними аналітиків, за цей період кількість втрат російської військової техніки зросла на 88%, танків – на 95%. Втрати у живій силі в російській армії за цей період зросли на 15%.

«Ці дані вказують на постійне зростання інтенсивності російської наступальної активності на всьому фронті протягом останніх двох тижнів. Ключовим фактором, що сприяє цьому, найімовірніше є замерзання ґрунту, що дозволяє пересуватися бронетехніці по пересіченій місцевості», – йдеться у зведенні.

Як повідомляв Укрінформ, Сили оборони України з 24 лютого 2022 року по 21 січня 2024 року ліквідували близько 376 тисяч 030 російських загарбників, зокрема 760 осіб за останню добу.

Британія Розвідка Війна Війна з Росією

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *