Білий дім: Наступні кілька місяців будуть критичними для України

Білий дім: Наступні кілька місяців будуть критичними для України 22.01.2024 23:26 Укрінформ Адміністрація США вважає, що бойові дії в Україні впродовж кількох наступних місяців матимуть критичне значення для її захисту, тому Конгрес повинен прискорити рішення щодо продовження підтримки.

З такою заявою виступив координатор Ради нацбезпеки Білого дому Джон Кірбі, передає власний кореспондент Укрінформу.

«Наступні кілька місяців будуть критичними для України», – сказав представник адміністрації США.

Він наголосив, що росіяни продовжують атакувати Україну безпілотниками й ракетами. Тож українському командуванню вже зараз доводиться приймати складні рішення про те, яку саме зброю та боєприпаси застосовувати в умовах, коли їхні запаси скорочуються.

Водночас РФ продовжує отримувати допомогу від Ірану й Північної Кореї, в тому числі балістичні ракети. Крім того, росіяни налагодили власне виробництво дронів та інших систем озброєнь.

У цьому контексті Кірбі зазначив, що адміністрація США прагне перемоги України. Він нагадав, як президент Байден чітко заявив, що Україна має стати процвітаючою та суверенною країною з відновленими кордонами і суверенітетом.

«І ми хочемо мати можливість далі надавати Україні необхідну підтримку, щоб вона могла досягти цих результатів», – наголосив представник адміністрації США.

Як повідомляв Укрінформ, Конгрес США продовжує переговори щодо затвердження запиту президента Байдена на додаткове фінансування потреб національної оборони, який містить понад $60 млрд для підтримки України.

США Україна Війна допомога Білий дім Війна з Росією

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *